webshoppos adminisztrátor

Főállás FRCjob itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Sportruházati Cég webshopos munkatársat keres XVIII kerületi irodába napi 8 óra munka végezésre.

Feladatok:

Online leadott vevői rendelések feldolgozása

Rendelések összeállítása, címkézése, csomagfeladás, egyéb adminisztráció

Szállítólevelek és vevői számlák készítése

Közvetlen kapcsolat a hazai és külföldi vevőkkel (termék cserék egyéb vevői igények kezelése telefonon és e-mailben)

Webshop admin felület kezelése (termék feltöltés, termékprofil tartalmak készítése, képek szerkesztése)

Kimutatások, statisztikák készítése

Elvárások:

Középfokú végzettség

Angol nyelv használata szóban és írásban egyaránt

Alapszintű számítógépes ismeretek ( word, exel, levelezőrendszer, PS )

Gyors tanulási készség, rugalmas, együttműködő személyiség, vidám/ nyitott természet

Gyorsaság, precizitás, terhelhetőség

Előny:

Korábban hasonló területen szerzett tapasztalat

Grafikai programok ismerete

Káros szenvedélyektől mentes személyiség

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség

Vidám, családias munkakörnyezet

Versenyképes jövedelem

A jelentkezéseket e-mailben küldött fényképes Önéletrajzzal, nettó bérigény megjelöléssel a következő e-mail címre várjuk: frcjob@freemail.hu

Állások, amik érdekelhetnek