Állás részletei

Információk

Magyarországon 18 éve sikeresen működő, prémium étrendkiegészítőket forgalmazó cég keres munkatársat újonnan induló cseh weboldalának, webáruházának (www.o3w.cz) működtetéséhez, otthoni munkavégzéssel.

Elsősorban olyan jelentkezőket keresünk, akik a kezdetekben képesek egyedül ellátni a weboldallal és a webáruházzal kapcsolatos feladatokat, később pedig, ahogy a weboldal forgalma növekszik, képesek menedzselni az iroda növekedését, felépíteni és irányítani egy csapatot, azaz vezetni egy önálló irodát.

Feladatok:

  • weboldal és webshop karbantartása, aktualizálása
  • webshop rendelések feldolgozása
  • számlázás
  • adminisztratív feladatok
  • ügyfélszolgálati feladatok (telefon, email)
  • Facebook oldal kezelése
  • Facebook, Google Ads (Adwords) hirdetések futtatása
  • hírlevelek összeállítása
  • ügyintézés

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • magyar és cseh nyelv magabiztos ismerete
  • önálló munkavégzés
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód

Előnyök:

  • Excel és Word magabiztos ismerete
  • angol nyelv ismerete
  • tapasztalat online marketing feladatok ellátásában
  • marketing ismeretek
  • tapasztalat webshop működtetésében
  • kreatív gondolkodás
  • jó íráskészség

Amit nyújtani tudunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • minden szükséges segítség nyújtása a munkához, tapasztalatok átadása

A munka akár iskola mellett is végezhető.

Ha a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a marketing@o3w.hu e-mail címre fizetési igényed megjelölésével!

Állások, amik érdekelhetnek