Webshop adminisztrátor

Főállás pappatis itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Dinamikusan fejlődő online áruház webshop adminisztrátort keres azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • webáruházak tartalmának adminisztrálása, folyamatos bővítése
  • webshopban megjelenő képek szerkesztése
  • termékprofilok, hírek és egyéb weboldal tartalmak szerkesztése, feltöltése
  • termékimportok, ár frissítések végrehajtása, ellenőrzése
  • magyar nyelvű termékleírások készítése
  • excel alapú kimutatások készítése
  • weboldalakhoz kapcsolódó egyéb adminisztratív teendők végrehajtása
  • kapcsolattartás a partnerekkel, termékmenedzserekkel

Elvárások:

  • webes tartalomkezelő rendszerek használatában szerzett gyakorlat
  • marketingszöveg írásban szerzett tapasztalat. Ne okozzon problémát egy termék adatlap, egy blogcikk vagy egy email megírása.
  • pontosság, precizitás, gyors és hatékony munkavégzés
  • MS Office, különösen az Excel magabiztos ismerete

Előnyt jelent:

  • értékesítési véna előnyt jelent
  • grafikai programok ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség
  • biztos háttér
  • Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Munkavégzés helye és ideje:
1112 Budapest, Repülőtéri út 2.
Hétfőtől péntekig, 8:00-16:30-ig.

A fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az info@polokozpont.hu e-mail címre várjuk!

Állások, amik érdekelhetnek