Vízvezeték szerelő / vízszerelő / Pest megye

Főállás General kivitelező online Kft. itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Magyar tulajdonban lévő 2008 óta a piacon, vezető szerepet töltő be General kivitelező Online Kft. Vízvezeték szerelő munkatársat keres azonnali belépéssel.

Feladatok:

  • Vízvezeték szerelés
  • Duguláselhárítás

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség / bizonyítvány
  • Vízvezeték szerelésben minimum 2 éves tapasztalat
  • „ B” kategóriás jogosítvány
  • Rugalmas hozzáállás, precíz munkavégzés és jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Betanítás, ha nem végzett még duguláselhárítást.
  • Céges autó + mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Budapest és környéke

Fényképes önéletrajzokat kizárólag fizetési igény megjelölésével várjuk.

E-mail címünk: info@dugulaselharitas-fix-aron.hu

Telefonszámunk: +36 (30) 733 3666

Weboldalunk duguláselhárítás: https://dugulaselharitas-fix-aron.hu

Weboldalunk vízvezeték szerelés: https://vizszerelo-budapest.com

Állások, amik érdekelhetnek