Villanyszerelöket keresünk Németországba! (2000-2500€ netto)

Főállás mod Personal itt: Építőipar / Ingatlan Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Az Mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG egy fiatal, innovatív, céltudatos, családi vállalkozás, mely regionális ill. országos szinten működik.

Megbízható villanyszerelöket keresünk Németország területére, akár azonnali kezdéssel. (Bayern, Baden-Württemberg)

Amit kínálunk

  • határozatlan idejü német munkaszerzödés, német bejelentés
  • hosszútávú együttmüködés
  • fizetés minden hónap 15-ig
  • versenyképes órabér és napidíj (2000-2500€ netto)
  • heti elölegfizetés
  • szállásfoglalás, igény szerint megelölegezzük a szállásköltséget
  • karácsonyi- és szabadságpénz
  • biztosítás az AOK betegbiztosítónál
  • 24 nap fizetett szabadság
  • munkavédelmi ruházatot is biztosítunk
  • a németül nem beszelö kollégak mellé tudunk biztositani egy kollégát, aki beszél németül

Feladatok

  • épületvillamosság
  • ipari villanyszerelés
  • kapcsolószekrények bekötése és építése
  • szakrajz olvasása
  • hibakeresés
  • kapcsolók, konnektorok bekötése
  • kábelcsatornák vésése

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • szakmai tapasztalat
  • német nyelvtudás és saját autó elöny, de nem feltétel

Amennyiben felkeltettük az érdeklödését, kérjük, hogy a szakmai önéletrajzát az ekoenoezsy@mod-personal.de címre küldje!

További információkért pedig hívja a +49-211-975316-70-as telefonszámot.

Állások, amik érdekelhetnek