Vezető technológus-fémipar

Főállás QP Gépipari és Kereskedelmi Zrt itt: Gyártás / Termelés / Mérnök Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Feladatok:

·         Felügyeli a gépeken történő megmunkálás menetét, a szerszámokhoz kiadott paraméterek használatát

·         Folyamatosan fejleszti a gépeken történő megmunkálási technológiát, programokat

·         Szerszámélettartamok felügyelete, új szerszámok tesztelése-, bevezetése a gyártásba

·         Technológiai módosítások kezdeményezése a hatékonyság növelésének érdekében

·         Figyelemmel kíséri a megrendelés állományt és a gépek lefedettségét a leghatékonyabb technológia érdekében

·         Rendszeresen (napi szinten) ellenőrzi a szerszámkészletet, rendelési igény nyújt a beszerzés felé

·         Támogatja, tanítja és irányítja a technikusokat, javaslatot ad fejlesztési lehetőségekre

·         Az IATF 16949 minőségirányítási rendszer üzemeltetéséhez szükséges feladatok végrehajtása

Elvárások:

·         Középfokú, műszaki szakirányú végzettség

·         Fanuc vezérlő, G-kódos programozás ismerete

·         Műszaki rajz magas szintű ismerete

·         Alapanyag ismeret (alumínium, acél, öntvény)

·         Termelő cégnél szerzett tapasztalat

·         Önálló, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

·         Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség, gyakorlati tudás megszerzése

·         Hosszútávra szóló munkalehetőség

·         Versenyképes bérezés

·         Cafeteria, havi teljesítmény bónusz, új ötletek jutalmazása, bejárás támogatás

·         Akár azonnali kezdési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szeretnél csapatunk tagja lenni,

várjuk szakmai önéletrajzod a bérigény megjelölésével a hr@qprt.hu  email címre.

Állások, amik érdekelhetnek