üzletkötő- területi képviselő

Főállás MIKRON HUNGÁRIA Kft itt: Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

MIKRON SLOVAKIA s.r.o.

A gépipari piacon 20 éve sikeresen működő szlovák cég Magyarország területére üzletkötő területi képviselőket keres .Cégünk a Mikron Group cégcsoport része . A munkavégzés helye Magyarország, de szakmai képzéseket Szlovákiában a képzési központunkban végzünk alkalmazottainknak. Képzési központunkban lesz az állásinterjú is, amely Komáromtól 30km-re Érsekújvárban található

Feladatok:

  • Fűrészgépek,fűrészszalagok,CNC forgácsoló és maró szerszámok/gépek eladása.Ügyfelekkel kapcsolattartás és ügyfélkör látogatás . Árajánlatok készítése. Vevői riportok kezelése.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség, cnc ismeret,B kategóriás jogosítvány,számítógépes ismeretek(MS Office),felelősségteljes munkavégzés,szorgalom és jó kommunikációs képesség.Üzleti érzék.

Előnyök:

  • Gépiparban szerzett szakmai tapasztalat. Üzletkötésben jártasság és jó kommunikációs képesség .Főiskolai végzettség.

Amit ajánlunk:

  • alapfizetés+bónusz,céges autó, telefon és laptop használata biztosított munkavállalóink részére.

Szektor:

  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
  • Értékesítő / Területi képviselő

Munkavégézés helye:

Rugalmas munkavégzési hely – Budapest, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye

Állások, amik érdekelhetnek