Ügyfélszolgálati referens

Főállás Humancell itt: Ügyfélszolgálat / Ügyfélkapcsolat Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Magánegészségügyi intézmény keres ügyfélszolgálati referens pozícióra rész- és/vagy teljes munkaidős munkatársat

Feladatok:

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, területi képviselőkkel, futárszolgálattal
  • adminisztráció
  • dokumentációk, nyilvántartások kezelése
  • telefonok, e-mailek megválaszolása, ügyfelek tájékoztatása
  • részlegek munkájának segítése

Amit elvárunk:

  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • pontosság
  • precizitás

A pozíció betöltésének feltételei:

  • legalább középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • angol/német nyelvtudás előnyt jelent
  • egészségügyi végzettség/területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény és teljes- vagy részmunkaidős pályázat megjelölésével az egyed.ivett@humancell.hu e-mail címre várjuk

Állások, amik érdekelhetnek