Ügyfél kapcsolattartó munkatársat felveszünk exkluzív irodáinkba. Érettségizett vagy diplomás 20-65 év közötti kollégákat keresünk fő-és mellékállásban is

Főállás Gabriella65 itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Amit Öntől Várunk:
– Érettségi vagy Diploma
– Jó kommunikációs készség
– Üzleties megjelenés

Amit kínálunk:
– Magas színtű Ingyenes szakmai képzések
– Nyugati színvonalú jövedelem
– Hosszútávú, stabil munkahely
– 9 hónapig magas összegű kezdeti támogatás

– Exclusíve iroda
– szuper céges bulik
– Karrierépítési lehetőség,

-Kötetlen munkaidő

-Jutalom utazások külföldre

Feladatok:
– Ügyfél igényeinek pontos feltárása
– Szerződés kötés
– Megbeszélések szervezése

Előny:
– Értékesítési tapasztalat
– MNB (PSZAF) vizsga

Amennyiben úgy érzed, hogy szívesen lennél tagja egy dinamikusan fejlődő, jó hangulatú csapatnak, küld el Önéletrajzod a
unionkarrier1@gmail.com e-mail címre

(CSAK A BEKÜLDÖTT ÖNÉLETRAJZOK ALAPJÁN HÍVJUK BE ÁLLÁSINTERJÚRA!!!)

Állások, amik érdekelhetnek