Információk

Olyan kollégát keresük, aki a betanítást követően a tréningekhez kapcsolódó összes területetet képes átlátni, támogatni és koordinálni. Ez a tréningszervezésen kívül a hazai és külföldi ügyfelekkel, trénerekkel, partnerekkel történő kapcsolattartást, ajánlatok írását, szerződéskötést, marketing kampányok koordinálását és a felsővezetők támogatását is magában foglalja.

Tehetséges kollégáink számára előrelépési lehetőséget biztosítunk.

Feladatok

  • A tréningszervezési folyamat koordinálása
  • Magyar és angol nyelvű kapcsolattartás
  • Marketing anyagok összeállítása, fejlesztése
  • Online csatornák, hirdetési eszközök kezelése
  • Felsővezetők mindennapi munkájának segítése, támogatása

Az ideális jelentkező

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik
  • Szorgalmas
  • Szeret tanulni, fejlődni
  • Lojális
  • Gyors, precíz, pontos
  • Jó helyesírással rendelkezik
  • Jól kommunikál az ügyfelekkel
  • Rugalmas, alkalmazkodó
  • Rendszerető
  • Folyamat fejlesztő
  • Legalább 2-3 év szervezői tapasztalattal rendelkezik

Juttatások

  • Házon belüli képzések
  • Képzési hozzájárulás
  • Csapatépítő programok
  • Ingyen kávé
  • Telefon
  • Notebook

Amit tanulni fogsz

  • End-to-end folyamatmanagement
  • Prémium tanácsadó cég működése
  • Agilis gondolkodás
  • Profi IT-s eszközök használata

Állások, amik érdekelhetnek