Információk

Prémium kategóriás étrendkiegészítők forgalmazására keresünk Budapestre és az Ország több pontjára azonnali kezdéssel területi képviselőket. Új partnerkapcsolatok kiépítése, kezelése.

Cégünkhöz Országosan keresünk Munkatársat:

TERÜLETI KÉPVISELŐ

FELADATOK:

  • A cég termékeinek értékesítése
  • üzleti kapcsolatok kiépítése, ápolása, kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás stratégiai ügyfelekkel
  • Direkt kampányok lebonyolítása
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • Riportok és jelentések készítése a Management és a tulajdonos felé

ELVÁRÁSOK:

  • Értékesítési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű, élő számítástechnikai ismeret (Excel, Word, Outlook)
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Vevőközpontú gondolkodásmód, sikerorientált személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés, proaktivitás
  • Kifogástalan megjelenés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Lendületes, fiatal, támogató csapat
  • Jövőbe mutató, innovatív termékek
  • Versenyképes fizetés teljesítményarányos bónusz
  • Hosszú távú stabil munkahely

ELŐNY:

  • Kiterjedt, releváns kapcsolati tőke az egészségügyi értékesítési területen
  • Több éves tapasztalat

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezés: bulgaricus2019@gmail.com

Állások, amik érdekelhetnek