Termelési munkatárs

Főállás SCS Stahlschmidt Cable Systems Magyarország Kft. itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben

Információk

Az SCS Stahlschmidt Cable Systems Magyarország Kft. tatabányai gyártóüzeme OPERÁTOROKAT keres 3 műszakos munkarendbe bowdenek gyártásához.

A munkakör betöltéséhez szükséges

– alapfokú végzettség (8 általános iskolai)

– jó kézügyesség, megbízhatóság

– 3 műszakos, napi 8 órás munkarend vállalása

– gyártási tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

– bruttó havi alapbér: 180.960 Ft

– jelenléti prémium (max. bruttó 25.000 Ft)  (első teljes hónaptól)

– műszakpótlék: 30%

– cafeteria (nettó 20.000 Ft/első hónaptól)

– 13. havi fizetés

– havi teljesítményprémium (max. 20%)

– 50 % kedvezmény a tatabányai Gyémánt fürdőbe

– 20 % -os kupon SPAR/INTERSPAR áruházakban

– céges járat vagy bejárás költségtérítés 100% -ban

– munkatárs ajánlás: 50.000 Ft

– kellemes, családias légkör

Teszt: Hétfő és keddi napokon 9:30 órakor

További információ: +36 34 512-695; +36 30 643 8767

Állások, amik érdekelhetnek