Termékkezelő

Főállás Watermarkt.hu itt: Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Budapesti, konyhafelszereléssel foglalkozó cégünk,
10.kerületi munkahelyre keres raktárkezelő  munkatársat.

Főbb feladatok:
– Áruátvétel – árukiadás.

– Futárszolgálati feladásra, készre csomagolás.
– Kiszállítással kapcsolatos dokumentumok elkészítése.

– Futárszolgálattal való kapcsolattartás.

– Raktári rend fenntartása.

Álláshoz tartozó elvárások:
– A tevékenységhez elvárható komolyság, precizitás, rendszeretet

– Türelmes, nyugodt természet.
– Érettségi.
– Erkölcsi bizonyítvány (felvétel esetén).
– Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
– Csapattagi hozzáállás.

Amit kínálunk:
– Jó munkaidő beosztás.
– Versenyképes jövedelem – fix alapbér + bérlet (vidékről is).
– Fiatalos, családias csapat.
– Kulturált, szép, irodai és raktári munkakörnyezet.

Pályakezdők és kevés munkatapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk.

A munkahely autóbusszal, villamossal, és vasúton is könnyen megközelíthető, így vidékről bejárók számára is ideális.

Az állás betöltéséhez szükséges speciális  ismereteket megtanítjuk.

Jelentkezni lehet, fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen:
marketing@watermarkt.hu
Az email tárgyához a Vevőszolgálat szót kérjük beírni.

Állások, amik érdekelhetnek