Tenisz Klub munkatársat keres recepciós, büfés munkakörbe

Főállás Katakra18 itt: Vendéglátás / Idegenforgalom Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Feladatok:

  • vendégek fogadása, kiszolgálása, kulcsok (öltözők, pályák) kezelése
  • beérkező telefonhívások kezelése, e-mailek fogadása, megválaszolása
  • adminisztratív feladatok ellátása, adatrögzítés
  • Excel, Word napi szintű használata
  • tablet használata
  • kassza- és pénzkezelés
  • árukészlet kezelése, áruátvétel, leltározás
  • készletnyilvántartó, számlázó program (Kulcs Soft) használata
  • kisebb takarítási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • vendéglátásban v. kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, internet)
  • minimális műszaki ismeret
  • határozott, lelkes, rátermett, jó kommunikációs képességekkel rendelkező személyiség
  • önálló, precíz, gyors és hatékony munkavégzés
  • pontosság, megbízhatóság

Munkavégzés helye: Budapest 3. kerület.

Munkavégzés időtartama: hétfő-péntek (07:00 – 15:00).

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Jelentkezni a +36 30 530 58 11-es telefonszámon lehet.

Állások, amik érdekelhetnek