TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS – SZOLNOK

Részmunkaidő BekasKft itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
szolnoki székhelyére keres:

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT

6 ÓRÁS RÉSZMUNKAIDŐBE

BUDAPESTI BETANULÁSSAL

Feladatok:

  • Vásárlói megrendelések felvétele
  • Kiemelt termékek, ajánlása, értékesítése
  • Napi tevékenység dokumentálása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Felmerülő vásárlói igények továbbítása
  • Adminisztrációs tevékenység

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kereskedelmi véna
  • Ügyfélközpontúság
  • Erős számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Szolnok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Vitaminpénz
  • Dolgozói vásárlás lehetősége
  • Utazási költségtérítés 8Szolnokon kívüli területről)
  • Változatos feladatok
  • Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
  • Stabil vállalati háttér

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzával szíveskedjen jelentkezni az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címen. Társaságunkról bővebb információt a www.bekaskft.hu internetes portálon találhat. Visszajelzést azoknak a jelentkezőknek tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!

Állások, amik érdekelhetnek