Telefonos értékesítő XX. kerület

Részmunkaidő uzlet itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Telefonos értékesítői munkatársat keres (4-6 órában) a Maróti Könyvkereskedés és Könyvkiadó Kft. Cégünk autós, motoros szoftvereket és tananyagokat forgalmaz a járműjavító szektorban.

Téged keresünk, ha:

  • szeretsz emberekkel beszélgetni és dolgozni
  • talpraesett és nyitott személyiség vagy, aki kiválóan kommunikál
  • alapfokú számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Excel, Word, Outlook, Internet)
  • precíz és pontosság jellemez
  • értékesítési tapasztalatod van

Feladatok:

  • új ügyfelekkel kapcsolatfelvétel
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • árajánlat és kalkuláció kiküldése az ügyfél részére
  • értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció
  • szakmai rendezvényeken való részvétel

Amit kínálunk:

  • egy dinamikusan fejlődő csapat részese lehetsz, ahol számít a Te véleményed is
  • lehetőséget adunk hogy szakmailag folyamatosan fejlődj
  • előre lépési lehetőséget biztosítunk
  • kulturált munkakörnyezetet és önálló munkabázis (saját íróasztal, 2 képernyős számítógép és céges telefon)
  • csapatban való munka
  • hosszú távú munkahely
  • fix fizetés jutalék kiegészítésével

Amennyiben felkeltette hirdetésünk, kérem jelentkezzen az uzlet@marotikonyvker.hu email címen fényképes önéletrajzával, fizetési igényével és motivációs levelével együtt.

Állások, amik érdekelhetnek