Telefonos értékesítő

Főállás Lépéselőny Média Kft. itt: Értékesítés / Kereskedelem Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Telefonos értékesítéssel, telesales-el 14 éve sikeresen és stabilan működő magyar vállalat, a Lépéselőny Média Kft. keres csapatába megbízható telesales-es kollégát.

Feladatok:

  • kimenő hívások indítása (hideghívások),
  • telefonos eladás, megrendelések rögzítése
  • célcsoport: magánszemélyek
  • termékkör: egészséggel kapcsolatos termékek, táplálék-kiegészítők
  • megszerzett saját ügyfelekkel ügyfélkapcsolat-ápolás.

Elvárások:

  • kifejezetten telesales-ben megszerzett tapasztalat, sikeres telesales-es múlt
  • az állás betöltéséhez felhasználói szintű számítógép-ismeret elengedhetetlen
  • Ms Office ismerete
  • hideghívásból való telefonos értékesítésben tapasztalat
  • legyél motivált arra hogy sokat keress ha ügyes vagy

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munka
  • fiatalos, jó hangulatú csapat
  • élhető munkaidő
  • versenyképes fizetés: reálisan elérhető átlagos kereseti szint 300-400.000 Ft nettó
  • előrelépési lehetőség
  • mindent biztosítunk, már csak a lendületed és értékesítési képességed kell!

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés ideje: H-P-ig 9-17 óráig
  • Reálisan elérhető átlagos kereseti szint 300-400.000 Ft nettó (Fizetés: 150.000 Ft fix nettó + kiemelkedő bónusz eladásonként)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. Kerület

Fényképpel ellátott önéletrajzokat az allas@lepeselony.hu címre várunk!

Állások, amik érdekelhetnek