Tehergépkocsivezető Németországban

Főállás Zeitnah GmbH itt: Szállítás / Logisztika Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Németország egyik legnagyobb élelmiszerláncának központi raktárába keresünk akár azonnali kezdéssel hosszú vagy rövid távra kaminsofőrt!

Amit kínálunk:
– Napi túrák Németország, Ost-Westfalen-Lippe térségében;
– Sofőreink a napi túrák végeztével minden nap visszatérnek a szálláshelyre;
– Olcsó és modern szálláshely;
– Modern autópark;
– Bruttó 16 EUR órabér
– Munkaidő: 22:00-04:00, vagy 09:00-15:00 maximum 10 óra + 1 óra szünet.

Feladatok:
– Àruterítés a központi raktárból az egyes üzletekbe ;
– Az áru rendeltetésszerű fel- és lerakodása a logisztikai központban és az egyes áruházakban.

Amit elvárunk:

– Büntetlen előélet;
– Józan életmód;
– CE kategóriás jogosítvány;
– GKI Kártya;
– Legalább fél éves nyerges szerelvényen szerzett tapasztalata;
– Ön szívesen dolgozik műszakokban és alkalmanként hétvégi munkát is vállal;
– Nyelvtudás: alapszintű német, vagy angol, vagy román, vagy orosz.

Felkeltettük érdeklődését?
Küldje el fényképes önéletrajzát az info@zeitnah-pd.de vagy az info@zeitnah-jobs.de e-mail címre még ma!

Állások, amik érdekelhetnek