Információk

Feladatok:

  • Napi műszaki kapcsolattartás vevői partnerekkel
  • Árajánlatadás és egyéb, kapcsolódó feladatok ellátása, heti jelentések készítése
  • Művelettervek elkészítése adott igény szerint (rendelkezésre álló géppark figyelembevételével)
  • Együttműködés az üzemi technológussal és termeléssel
  • Gyártási segéd dokumentációk elkészítése
  • Technológiai folyamatok optimalizálása
  • Gyártás során felmerülő technikai, minőségi problémák kezelése

Elvárások:

  • Minimum szakirányú középfokú végzettség
  • Forgácsolási eljárások ismerete (fúrás, marás, esztergálás, köszörülés)
  • Műszaki rajz magas szintű ismerete
  • Alapanyag ismeret (főként fémek acél, öntvény, alu)
  • Hőkezelési és felületkezelési eljárások ismerete
  • Proaktív gondolkodás, kreativitás

Előny:

  • Fémipari, autóipari tapasztalat
  • Forgácsolási tapasztalat
  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • CAM- technológiai ismeretek

Amit ajánlunk

  • Juttatási csomag: Cafetéria: br 26.900 Ft/hó, lojalitás bónusz: br 20.000 Ft/hó
  • Bejárás támogatás: gépkocsi esetén: 15Ft/km, tömegközlekedés esetén: 86%
  • Igény esetén szállást biztosítunk
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Teljes mértékben bejelentett munkaviszony
  • Szakmai fejlődés előrejutási lehetőség
  • Havi túlóra kifizetés

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát a hr@qprt.hu  email címre.

Érdeklődni lehet a +36 30/266 – 4549 ingyenesen hívható telefonszámon.

Állások, amik érdekelhetnek