Technikai leíró – tananyagfejlesztő

Főállás Takacsk itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Ha jó kommunikációs képességeid vannak mind szóban, mind írásban, ugyanakkor egy legújabb technológiákat és legjobb tervezési módszereket felhasználó szoftverfejlesztő csapat tagja lennél, akkor nálunk a helyed!

AMIT KÍNÁLUNK

  • Jó hangulatú csapat
  • Önálló, kreatív feladatok
  • Rugalmas munkaidő,heti 2 naptávmunka lehetőség
  • Versenyképes fizetés

AMIT KÉRÜNK

  • Minimum felsőfokú (BA)Közgazdasági (és/vagy) Informatikai végzettség és legalább 2 éves munkahelyi tapasztalat
  • MS World szövegszerkesztő alapos ismerete(!), (Moodle ismerete előny!)
  • Magas szintű fogalmazási képesség,bármilyen dokumentálásban szerzetttapasztalat előny
  • Jó kommunikációs készség, melyet korábbi munkahelyén is tudott kamatoztatni
  • Oktatásban, vagy e-learning tananyagfejlesztési projectben szerzett tapasztalat előny
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés, monotonitás-tűrés előny
  • Gyors tanulási képesség
  • Angol/német nyelvtudás előny

Állások, amik érdekelhetnek