Targoncavezető raktáros (délutáni műszak)

Főállás Bekas Allashirdetes itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben

Információk

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése Budapest III. kerületi munkavégzéssel keres tapasztalattal rendelkező

TARGONCAVEZETŐ – RAKTÁROST

Délutános műszakba

Feladatok:

  • Targonca kezelése
  • Raktározási, árumozgatási feladatok
  • A termékek körültekintő kezelése
  • Áru felpakolása, leszedése
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • Targoncavezetői jogosítványok
  • Komissiózásban, rakodásban szerzett tapasztalat elvárás, targoncavezetői tapasztalat előny
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
  • Pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesen bejelentett jövedelem
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • SZÉP kártya
  • Dolgozói vásárlás
  • Stabil vállalati háttér

Jelentkezni az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címen lehet. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi elbeszélgetésre hívunk!

Megértésüket köszönjük!

Állások, amik érdekelhetnek