Állás részletei

Információk

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti csapatába keres

tapasztalattal rendelkező

TARGONCAVEZETŐT

Éjszakai műszakba

Feladatok:
  • Targonca kezelése
  • Anyagmozgatás
  • A termékek körültekintő kezelése
  • Áru felpakolása, leszedése
  • Tárhelyek megfelelő kialakításában való részvétel
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Leltárban való részvétel.
  • Szükség esetén a megrendelt áruk összekészítése
  • A tárolásra átvett áruk elhelyezése az erre kijelölt, megfelelő tárhelyen.

Elvárások:

  • Pontos munkavégzés
  • Raktári tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés
  • Fiatalos csapat
  • Kiváló munkakörülmények

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje fényképes önéletrajzát a pozícó megjelölésével az allashirdetes@bekaskft.hu  e-mail címre.

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük.

Állások, amik érdekelhetnek