Tanácsadó

Főállás GNiki itt: Bank / Biztosítás / Tőzsde Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Tanácsadói munkatársat keresünk debreceni irodánkba

Az alábbiak lesznek a fő feladataid:

  • Pénzügyi és befektetési tanácsadás
  • Ajánlatok készítése
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Szerződések készítése
  • A különböző pénzügyi termékek értékesítése
  • Kapcsolattartás régi ügyfelekkel
  • Új ügyfelek felkeresése

Téged keresünk, amennyiben:

  • Kommunikációd kiváló és szívesen kezeled a felmerülő problémákat
  • Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete
  • Kifogáskezeléssel találkoztál már

Amit kínálunk:

  • Főállás/ mellékállás
  • Versenyképes jövedelmet
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek
  • Kihívásokkal teli és felelősségteljes munka
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat

Elvárások:

  • Pénzügyi értékesítői tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Középfokú végzettség
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Határozott, ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Független biztosításközvetítői vizsga

Állások, amik érdekelhetnek