szociális gondozó, ápoló, fejlesztő pedagógus

Főállás pejazsoltne itt: Egészségügy / Szépség Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Szeretnénk, ha Munkatársunk lennél!

Fogyatékkal élő és idős embertársaink életszínvonalát javító közösségünkbe munkatársakat keresünk, gondozó, ápoló és fejlesztő pedagógus  munkakörbe.

Ha elfogadó, nyitott, tettre kész vagy, szereted a kihívásokat, a családias légkört, csatlakozz hozzánk!

Minimum elvárások:      Gondozó és ápoló munkakörbe: – 8 általános iskola

-szociális gondozó és ápoló , vagy egyéb szociális, egészségügyi végzettség

Fejlesztő pedagógusi munkakörbe: gyógypedagógus, pedagógus,

konduktor, pszichopedagógus, szociálpedagógus

Kínálunk:             – bérezés Kjt. szerint ( ápolói végzettség és MESZK tagság esetén eü. kiegészítő                                            pótlék)

-több műszakos munkarend, igény esetén részmunkaidő

-utazási költségtérítés

-kedvezményes étkezési lehetőség helyben

-ingyenes kreditpontos képzések

-szakmai továbbtanulási igény támogatása

Munkavégzés helyszíne: Fejér Megyei Integrált Szociális Intézmény 7011 Alap Arany külső tanya 1.

Szálláslehetőség megoldható a településen, albérletben.

Jelentkezni lehet: Már Lászlóné telephely vezetőnél az alábbi elérhetőségeken:

Tel: 25/221-120 vagy iszi.alap@fejerszgy.hu

Állások, amik érdekelhetnek