Szerelő Munkatárs

Főállás Martina itt: Szakmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ FELADATOK

  • GPS alapú járműkövető eszközök járművekbe szerelése, hibakeresés, javítási munkálatok
  • Szerelési munkalapok pontos kitöltése

KIT KERESÜNK?

  • Gépjármű villamossági szerelő vagy elektronikai műszerész végzettség vagy gépjármű elektronikai területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum B kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz munkavégzés

ELŐNY

  • Szakmai tapasztalat
  • GPS alapú járműkövető-, járművédelmi és/vagy multimédiás eszközök szerelésében szerzett tapasztalat
  • Haszongépjárművek, munkagépek műszaki ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

  • Önálló munkavégzés
  • Céges gépjármű, laptop, mobiltelefon
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Bejelentett bér, mely alapfizetésből és teljesítménybónuszból áll
  • Választható béren kívüli juttatás (Cafeteria)
  • Munkaruha, védőfelszerelések biztosítása
  • Korszerű munkakörnyezet, profi célszerszámok
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Állások, amik érdekelhetnek