Szerelési csoportvezető

Főállás Autó Univerzál Kft. itt: Szakmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Az AUTÓ UNIVERZÁL KFT., a dél-alföldi régió legnagyobb busz, teherautó, kamion és személyautó javító bázisa, SZEGEDI csapatába keres új munkatársat a következő pozícióba:

SZERELÉSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:

*10-12 fős javító csoport szakmai irányítása

*A javításra érkezett járművek anyag –alkatrész igényeinek meghatározása

*Anyagmegrendelések elkészítése

*Javítási munkák tervezése és koordinálása

*A javítások koordinálása, készre jelentése

Elvárások:

* Autószerelői és/vagy autóvillamosság szerelői szakirányú végzettség

* Önálló munkavégzés

* Jó kommunikációs készség, határozott fellépés

* Együttműködés, megbízhatóság, precizitás

* Tanulásra való hajlandóság

* Hasonló munkakörben szerzett legalább 5-10 év tapasztalat

Előny:

* Autóbusz javításában szerzett tapasztalat

* Vezetői tapasztalat

* Gépkezelői és/vagy targoncavezetői szakképesítés

* B kategóriás jogosítvány

* Felhasználói szintű számítógép ismeret

Amit kínálunk:

* Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, cafeteria

* Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaviszony

* Szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör

* Hosszú távú munkalehetőség, színvonalas munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Szeged

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát bérigénye és a pozíció megjelölésével az allas@auto-univerzal.hu címre.

Állások, amik érdekelhetnek