személyi asszisztens

Főállás FPSZ itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

A Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat több mint 1300 főt foglalkoztató köznevelési feladatot ellátó intézmény, amely egy intézményként látja el a főváros pedagógiai szakszolgálati feladatait.

Agilis, talpraesett, jó szervezési és kommunikációs készségekkel rendelkező, akár pályakezdő kollégát keresünk, személyi asszisztensi feladatok ellátására a Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat főigazgatója mellé.

Ha szeretnél kihívásokkal teli, sokrétű, felelősségteljes munkát végezni, tapasztalatot szerezni, sokat tanulni egy nagy intézmény vezetője mellett, akkor itt a helyed.

Főbb feladatok:

  • a főigazgató munkájának teljes körű támogatása
  • az írásos megkeresések szűrése, kezelése
  • a vezetői határidős feladatok nyilvántartása
  • kimutatások, prezentációk, beszámolók, jegyzőkönyvek készítése
  • kapcsolattartás különböző projektekben érintett kollégákkal

Amit elvárunk:

  • minimum középfokú végzettség
  • jó szervezési készségek
  • MS Office (főleg Outlook, Word, PowerPoint, Excel) erős felhasználó szintű ismerete
  • jó kommunikációs készségek
  • megoldásközpotú szemlélet
  • jó szövegértés és helyesírás
  • gyors és logikus gondolkodás
  • precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • közalkalmazotti bértábla szerinti fizetés
  • stabil háttér
  • inspiráló munkahelyi környezet
  • szakimai kihívást jelentő, változatos feladatok

Szükséges tapasztalat:

  • nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • nem igényel nyelvtudást

hr.kp@fpsz.net

Állások, amik érdekelhetnek