sertéstelepi dolgozó

Főállás Kóny-Pig Kft. itt: Környezet / Mezőgazdaság Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

A kónyi székhelyű Kóny-Pig Kft. keres már meglévő csapatába új munkatársat az alábbi pozícióba:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • állatok etetése;
  • ólak higiéniája;
  • a telep rotációjának támogatása.

ELVÁRÁSOK:

  • Nagyfokú mobilitás, önállóság, kitartó, dinamikus hozzáállás;
  • Jó kommunikációs képesség.

ELŐNY:

  • Állattenyésztési területeken szerzett gyakorlat;
  • állattenyésztési, mezőgazdasági érdeklődés;
  • „B” kategóriás jogosítvány, saját személygépkocsi.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • a teljesítménynek megfelelően folyamatosan emelkedő munkabér;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • A KÓNY-PIG Kft. kónyi, kiserdei sertéstelepe

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, szíveskedjen elküldeni önéletrajzát az alább megadott e-mail címre vagy érdeklődjön az alábbi telefonszámon.

Elérhetőség:

kizu01@outlook.com

Tel.: +36/30-3017-127.

Állások, amik érdekelhetnek