Recepciós/ Hausekeeper

Főállás Nairam Kft itt: Vendéglátás / Idegenforgalom Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

A Nairam Szabadidőközpont Recepciós/ Hausekeeper kollégát keres, teljes
munkaidős pozícióba, versenyképes jövedelemmel!

Központunk hétköznapjait a táborok, céges rendezvények teszik ki, péntek illetve
szombatonként pedig esküvői rendezvényeket bonyolítunk le.

Feladatai:

Vendégek fogadása, elengedése. Felmerülő kérések, problémák kezelése,
Partnerkapcsolatok ápolása, árajánlatok, szerződések, számlák készítése,
munkafeladatok szervezése, koordinálása, ellenőrzése.
Együttműködés az étterem-, konyha- és üdülővezetővel.
Szobaasszonyok munkájának irányítása, felügyelete,
felelősségvállalás.Takarításhoz használt eszközök, anyagok gazdaságos
beszerzése, elemzése, kezelése.
Számítógépes adminisztráció és papír alapú dokumentáció napi szinten.

Elvárások:

Rendszerszemlélet, folyamat orientált attitűd,
Folyamatok átlátása, összetett, komplex gondolkodásmód,
Számítógép rutinszerű használata, MS Office programok alapos ismerete
Csapatszellem, megbízhatóság, vendég centrikusság, határozott fellépés,
vendégbarát magatartás, ápolt megjelenés.
Vendéglátással járó körülmények elfogadása.

Előny:
Többtagú csapat irányításában való jártasság,
Idegen nyelv (angol vagy német)
Vendéglátásban szerzett szakmai tapasztalat,
Szakirányú végzettség (idegenforgalom, rendezvényszervező)
Hasonló pozícióban való jártasság, HostWare program ismerete.

Törökszentmiklós, Szolnok, Martfű és Tószeg irányából a munkába járás
biztosított.
Napi meleg étkezést biztosítunk.

Jelentkezni fényképes, részletes önéletrajzzal az info@nairam.hue-mail címen
lehet a pozíció megjelölésével.

Állások, amik érdekelhetnek