Raktáros

Főállás H-T Tartálytechnika Kft. itt: Szakmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Százhalombattai telephelyre raktáros kollégát keresünk.

Amit kínálunk:
– egy műszakos munkarend
– továbbképzési lehetőség (pl. típusvizsgák targoncára, SCC oktatás)
– stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
– teljes munkaidős, bejelentett állás
– segítőkész kollégák
– munkaruha, szükség esetén szállás biztosítása

Feladatok:
– anyagok és eszközök, gépek szakszerű, minőségi és mennyiségi átvétele, a raktári munkafolyamatoknak megfelelő mozgatása, elhelyezése
– munkavégzéshez szükséges anyagok, szerszámok minőségi és mennyiségi kiadása és visszavételezése, raktári készlet karbantartása (pl. minimum készlet)
– raktári rend fenntartása
– kimenő anyagok és gépek összekészítése
– raktározáshoz kapcsolódó dokumentációk kezelése (szállítólevél, számlák)
– éves leltár megszervezése és levezetése
– együttműködés az anyagbeszerzővel, gépészeti felelőssel és az adminisztratív kollégákkal

Követelmények:
– szakmai végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett, legalább 3 éves munkatapasztalat
– jó szervező és irányítási képesség, fegyelmezettség, határozott személyiség
– nagyfokú önállóság, terhelhetőség
– precíz, megbízható munkavégzés
– számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:
– csőszerelési és hegesztési anyagok, szerszámok és gépek ismerete
– acélipari anyagismeret
– nikotinmentes életmód 

Szakmai önéletrajzokat kérjük a httvivien@gmail.com email címre megküldeni szíveskedjenek a fizetési igény feltüntetésével.

Állások, amik érdekelhetnek