Információk

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti csapatába keres:

LOGISZTIKAI ADMINISZTRÁTORT

Feladatok:

  • Számítógépes adatrögzítés
  • Árumozgás rögzítése
  • Cikktörzs karbantartás
  • Raktártörzs karbantartás
  • Logisztikai adatok begyűjtése, rögzítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Excel felhasználói szintnél erősebb ismerete
  • Precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség, határozottság, csapatszellem, megbízhatóság
  • Párhuzamos munkavégzésre való képesség
  • Proaktivitás, analitikus gondolkodásmód

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest III. kerület

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatások
  • Dolgozói vásárlás
  • Változatos feladatok
  • Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
  • Stabil vállalati háttér

Jelentkezni az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címen lehet. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!

Állások, amik érdekelhetnek