Raktári adminisztrátor

Főállás Schenker Kft. itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai cég felvételt hirdet

raktári adminisztrátor munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Raktári folyamatok (betárolás, kitárolás) követése a raktár-irányítási rendszerben
  • Árumozgáshoz kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • Leltározási folyamatok végrehajtása
  • Riportok, kimutatások, jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, raktári dolgozókkal

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • csapatban való munkavégzés
  • középszintű MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • jó kommunikációs képességek
  • magas fokú precizitás
  • felelősségteljes munkavégzés
  • Előny raktár logisztika területén szerzett tapasztalat
  • Előny adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • Előny angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • munkába járás támogatása
  • céges buszjáratok
  • jó munkahelyi légkör
  • biztos munkahely, amire hosszú távon lehet számítani
  • karrier lehetőségek
  • kétműszakos munkarend: 6:00-14:20 és 13:40-22:00

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, Leshegy ipari park

Fényképes önéletrajzát, az alábbi e-mail címre várjuk: logisztika.allas@dbschenker.com

Tárgyként, kérjük, tüntesse fel a munkakör megnevezését.

Állások, amik érdekelhetnek