Portás (Békéscsaba)

Főállás HSA Kft. itt: Személy- és vagyonvédelem Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Feladatok:

  • A vendégek fogadása, útbaigazítása
  • Személy- és gépjárműforgalom szabályozása, nyomon követése, gépi nyilvántartás rögzítése, naplózása
  • A portai hídmérlegen a tehergépjárművek mérlegelése, a kapott adatok számítógépes rögzítése
  • Az alkoholfogyasztás ellenőrzése, kiszűrése a dolgozók tekintetében
  • Az irodák, egyéb helyiségek kulcsainak kiadása és visszavétele
  • A Társaság területén járőrözés végrehajtása
  • A Társaság területén működő elektronikus vagyonvédelmi rendszer monitorjának figyelemmel követése, rendkívüli esemény esetén a veszély elhárítása, a szükségek óvintézkedések megtétele
  • Külső segítséghívás riasztását követően (Tűzoltóság, Mentők, Rendőrség, Katasztrófavédelem), mielőbbi célba irányítás a telephelyen a portai forgalom biztosításával
  • Támogatást nyújtani a Társaság minden területe számára
  • A munkakor vonatkozásában rendszeresített szolgálati okmányok, nyilvántartások naprakész, szakszerű vezetése

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Személy- és vagyonőr szakirányú képesítés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Felelősségteljes, megbízható munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Békéscsabai, vagy Békéscsaba környéki lakhely

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fix, versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Békéscsaba

Jelentkezés az ungor.ildiko@hsakft.hu e-mail címen vagy a 06 30/315-4459-es telefonszámon!

Állások, amik érdekelhetnek