Pénzügyi ügyintéző

Főállás ITware Kft. itt: Pénzügy / Menedzsment Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Az ITware Kft. a szoftverfejlesztés területén közel két évtizede sikeresen működő, magyar tulajdonú informatikai vállalkozás. Cégünk számos innovatív integrációs és fejlesztési projektben vesz részt főleg a hazai piacon, valamint már több, mint 10 éve Japánban. Célunk, hogy 25 éven belül – friss, fejlődő technológiák szakértőjeként – a legnagyobb, független, magyar szoftverfejlesztő céggé válljunk.

Feladataid lesznek:

  • Bejövő számlák egyeztetése, könyvelése
  • Számlázás
  • Banki átutalások elkészítése
  • Riportok készítésében részvétel
  • Riportok önálló elkészítése (kintlévőség, likviditási terv, stb.)
  • Alvállalkozói szerződések készítése
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • Könyvelővel, bérszámfejtővel való kapcsolattartás
  • Bérszámfejtéshez adatok gyűjtése, bérszámfejtés ellenőrzése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Te vagy az ideális jelölt, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Microsoft Word és Excel alapos ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Rugalmasság
  • Analitikus gondolkodás
  • Precizitás, diszkréció

Előnyt jelent számodra, ha:

  • Pénzügyi és könyvelési területen szereztél már tapasztalatot
  • Tárgyalási szintű az angol nyelvtudásod

Amiért mi vagyunk számodra az ideálisak:

  • Folyamatos szakmai kihívásokkal nézhetsz szembe és fejlődhetsz
  • Családias, közvetlen légkör
  • Olyan kávét adunk, amiért hajlandó vagy felkelni és bejönni hamarabb
  • gyümölcsnap, ITware reggeli és sok közös programlehetőség vár Rád nálunk

A pozíció betöltésére pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állások, amik érdekelhetnek