Pénzügyi tanácsadó / irodavezetői állás

Főállás finanzaconsult itt: Értékesítés / Kereskedelem Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Pénzügyi tanácsadó munkatársakat keresünk debreceni irodánkba , ahol a munkát követő 1-2 éven belül lehetőség nyílik irodavezetői pozíció betöltésére!
Hirtelen növekvő ügyféligény miatt pozíciók nyíltak pénzügyi tanácsadó állás betöltésére , betanítással és teljeskörű mentorálással.
Ha folyamatosan fejlődni szeretnél , ha minél többet akarsz kihozni magadból és anyagi függetlenséget szeretnél elérni akkor a csapatban a helyed!

Főbb feladatok:
-kapcsolattartás ügyfelekkel
-tanulás
-idővel tárgyalások lebonyolítása
-heti 1 oktatáson való részvétel

Amit kínálunk:
-kiemelkedő átlagon felüli európai szintű bérezés
-teljes betanítási , mentorálási folyamat
-teljes irodai , technikai háttértámogatás
-mentorált , személyes és egyéni képzési ütem
-kötetlen munkaidő
-fix fizetés + jutalék
-céges utazások, rendezvények, nyeremények

Elvárásaink:
-kreatív személyiség
-pozitív gondolkozás
-igényes , ápolt megjelenés
-kiváló kommunikációs képesség
-hajlandóság fejlődésre , tanulásra
-felsőfokú végzettség előny , de nem feltétel (min. érettségi)

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk a finanzaconsult@gmail.com e-mail címre !

Állások, amik érdekelhetnek