Pénzügyi-számviteli ügyintéző

Részmunkaidő Wolfandfrostkft01 itt: Pénzügy / Menedzsment Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő szállítólevelek, számlák kezelése, számlázási feladatok elvégzése
  • Önálló kontírozás, adatrögzítés
  • Vevői, szállítói szerződések kezelése
  • Pénzügyi és számviteli tevékenység támogatása, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Bérelszámolást alátámasztó dokumentumok teljes körű begyűjtése, összesítők készítése, munkaerő és munkaidő nyilvántartása
  • Könyvelési anyag összekészítése

Elvárások:

  • Szakirányú iskolai végzettség
  • RLB könyvelői program gyakorlati ismerete, egyéb MS Office programok kezelése
  • Pénzügyi ismeretek
  • Számla, szállítólevél, belső elszámolás elkészítésében való jártasság
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Stressztűrő, jó együttműködő képesség
  • Komplex, logikus gondolkodásmód

A fényképes önéletrajzokat bérmegjelöléssel a wolfandfrostkft@gmail.com e-mail címre várjuk!

Állások, amik érdekelhetnek