Pénzügyi és kontrolling munkatárs

Főállás ratkom itt: Pénzügy / Menedzsment Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Műanyag termékek gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónknak keresünk

Pénzügyi és kontrolling munkatársat

Feladatok:

– Kereskedelmi folyamatok számszaki, ellenőrzése

– Pénzügyi statisztikai adatok összeállítása

– Kimenő számlák készítése

– Bejövő számlák és levelezés kezelése

– Táblázatok, kimutatások elkészítése

– Kapcsolattartás a külsős könyvelő partnerrel

– Részvétel a vállalatirányítási rendszer bevezetésében, és karbantartásában

– Kapcsolattartás az anyavállalattal

– Vevői, beszállítói kommunikáció

– Vevői, beszállítói panaszkezelés

– Prezentációk előkészítése, egyeztetése, készítése

– Árlisták készítése és karbantartása

– Irodai iratok rendszerezése, tárolási rendszer kiépítése és karbantartása

– Bejövő, kimenő levelezés rendszerezése, postakönyv vezetése

– Részvétel a különböző megbeszéléseken, jegyzőkönyv vezetés

– Ügyvezetői asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások:

– Szakirányú és mérlegképes könyvelői végzettség

– Minimum erős középfokú angol nyelvtudás

– Minimum 5 éves munkatapasztalat

– Jogosítvány és gépjármű a munkába járáshoz

– Terhelhető, nyugodt személyiség

– Flexibilitás

Amit nyújtunk:

-Versenyképes fizetés

-Stabil, hosszútávú munkalehetőség

-Szakmai fejlődési lehetőség

Állások, amik érdekelhetnek