Pénzügyi Asszisztens

Főállás itt: Pénzügy / Menedzsment Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Pénzügyi asszisztens

munkakörbe munkatársat keresünk

FELADATOK:

  • A könyvelő és a pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • Pénztár kezelés
  • Táblázatok kezelése
  • Bejövő postai küldemények iktatása, továbbítása, kimenő postai küldemények iktatása
  • Dokumentumok kezelése

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú pénzügyi végzettség
  • MS Office ismeretek, különösen Excel
  • Csapatjátékos, nyitott, proaktív, kommunikatív személyiség
  • Megbízhatóság
  • Precíz, pontos, dinamikus munkavégzés

ELŐNY:

  • Pénzügyi vagy Számviteli felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • SAP rendszer ismerete

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület
  • Munkavégzés kezdete: azonnal
  • Teljes munkaidő

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát szíveskedjen elküldeni a hungaria@gienger.hue-mail címre a fizetési igény megjelölésével.

Érdeklődni a +36 30 985 5813 telefonszámon lehet

Állások, amik érdekelhetnek