PARKFENNTARTÓ (FŰKASZÁS)

Főállás 18 kerület itt: Környezet / Mezőgazdaság Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Elvárások:

  • együttműködési készség
  • kulturált és fegyelmezett magatartás, csapatszellem,
  • alkohol és tudatmódosító szerek hatásától való mentesség,
  • megbízható, önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Feladatok:

  • a Társaság által kezelt közterületeken a zöldfelület karbantartása érdekében a fák, cserjék, dísznövények állapotának felmérésében való részvétel, azok telepítéséhez, pótlásához a munkaterület előkészítése, a talajmunkák elvégzése, a telepítések megvalósítása,
  • A meglévő növényállomány gondozása, szükség szerinti locsolása, kártevők elleni védelme, tápanyag utánpótlása, gyomirtása. Fűnyírás, pázsitpótlás elvégzése,
  • A faállomány állapotának folyamatos figyelemmel kisérése, az esetleges baleset-mentesítésre javaslattétel, gallyazások elvégzése,
  • A szerves növényi hulladék összegyűjtése közterületekről való eltávolítása,
  • A munkakörhöz és munkaterülethez tartozó munkagépek és eszközök szakszerű használata, azok tisztán- és karbantartása, valamint őrzése,
  • a munkafolyamat elvégzése során esetlegesen keletkező kár, vagy rendkívüli esemény azonnali jelzése a vezető részére,
  • A különböző talajfertőtlenítők, gyomirtók és vegyszerek biztonságos használata és tárolása.

Állások, amik érdekelhetnek