Takarító

Alkalmi munka bookbudapest itt: Vendéglátás / Idegenforgalom Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Van tapasztalatod a takarításban? Tudsz bánni az emberekkel? És szívesen is csinálod? Tudod hogy többre is képes vagy de eddig nem volt lehetőséged kipróbálni Magad?
Gyere és dolgozz velünk!

Feladataid lesznek:
• napi takarítási feladatok precízen
• ágyneműhúzás
– portalanítás
– konyha takarítása
– fürdők takarítása
– porszívózás
– felmosás
• munkatársaid munkájának segítése
• feladataid ellátásának ellenőrzése
• napi kapcsolattartás a koordinátorral

Te vagy akit várunk, ha
• határozott, lendületes személyiség vagy
• szereted a munkád és fejlődni szeretnél
• jól tudsz bánni az emberekkel, tudsz figyelni rájuk
• nem riadsz meg a nehezebb feladatoktól, mert mindig megtalálod a megoldást

Amit biztosítunk Számodra:
• támogató vezetés
• jó fej munkatársak
• kialakult betanítási rendszer
• Amit nyújtunk:
– heti 5 napos beosztás (hétvégén is) , előre egyeztetve a napokat
– naponta 4-5 lakás takarítása, mérettől függően
– takarítószerek adottak a lakásban
– ágyneműszállítás megoldott
– kezdő nettó 1200 ft/óra ( lakások közti ingázás is munkaidőnek számít)
– egyéb juttatás

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a niki@bookbudapest.hu e-mail címen lehet.

Kérem, hogy csak hosszú távon dolgozni akaró és takarítani tudó korrekt személyek jelentkezzenek.
Szeretnénk személyesen is megismerni, ezért kérlek küldj önéletrajzot!

Állások, amik érdekelhetnek