Operatív és értékesítési szakembert/vezetőt keresünk!

Főállás Dc Kft. itt: Értékesítés / Kereskedelem Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Főbb feladatok, munkák:

  • A cégcsoport szolgáltatásainak aktív értékesítése
  • Új partnerek felkutatása, kapcsolatfelvétel, személyes egyeztetések szervezése
  • Értékesítési tervek készítése és megvalósítása
  • Tárgyalások önálló lebonyolítása, szakmai tanácsadás az ügyfelek részére
  • Árajánlatok, jelentések készítése
  • Hatékony együttműködés a cégcsoport belső munkatársaival

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Hatékony folyamatmenedzselés és szervezői készség
  • Üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • Dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság, proaktív, nyitott személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítési területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Épületüzemeltetéssel és kialakítással foglalkozó cégnél szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és teljesítmény arányos több lépcsős bónusz rendszer
  • Teljes munkaidő, rugalmas munkavégzés
  • Barátságos és kutyabarát cégkultúra

Megbízó profilja:

Cégünk húsz éve működik, ez idő alatt tevékenységünk a teljeskörű property- és épület management ill. teljeskörű kivitelezés köré összpontosult. Személyre szabott, az ügyfeleink egyedi igényeihez alkalmazkodó szolgáltatást nyújtunk.

Állás, munka területe:

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérem, küldje el fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajzát az info@dcproperties.hu email címre.

Állások, amik érdekelhetnek