Nemzetközi gépjárművezető

Főállás TplusF itt: Szállítás / Logisztika Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

A cég rövid bemutatása:

A T+F Kft. 1991-ben alapított családi vállalkozásként indult, mára már az egyik legjelentősebb piaci szereplő a Nyugat-Dunántúli régibóban. A cég fő profilja a nemzetközi ömlesztett áruszállítás Európa területén. 2018. nyarán egy tulajdonosváltás történt, amelynek során a vállalat továbbra is önálló cégként működik, de a Révész Group tagjaként. Ennek köszönhetően a vállalat tovább szeretne fejlődni. Bővülő csapatunkba keresünk nemzetközi gépjárművezetői tapasztalattal rendelkező kollégákat egész éves állásra, továbbá váltó sofőr pozíciókba is.

Feladatok:

      • száraz, ömlesztett áruszállítás Európában silóval
      • rakodás, lefejtés, mosás
      • folyamatos kapcsolattartás a központtal

Amit kínálunk:

      • átlagon felüli fizetés
      • magyar vezénylés
      • új és magas komforttal ellátott DAF, Mercedes szerelvények
      • stabil háttér, biztos jövőkép
      • családias hangulat
      • szakszerű betanítás
      • felkészült műszaki támogatás
      • kocsigazdás rendszer, választható munkarend

Elvárások:

      • Érvényes GKI kártya, CE jogosítvány, PAV II, Tachográf kártya, Európai egészségbiztosítási kártya

Előny:

      • tapasztalat a silós és nemzetközi áruszállítás területén

Jelentkezni folyamatosan lehet a magyar nyelvű szakmai önéletrajz megküldésével!

Az álláspályázattal kapcsolatban érdeklődni lehet a +36-30/297-5945-ös telefonszámon.

T+F Kft.

Élen járunk a szakmában

Csatlakozz hozzánk még ma és építsük együtt a jövőt!

Állások, amik érdekelhetnek