Németül beszélő értékesítési munkatárs

Főállás Eleven Kft. itt: Értékesítés / Kereskedelem Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Főbb feladatok, munkák:

  • új ügyfeleket kutat fel
  • meglévő és új ügyfelek, kereskedőpartnerek látogatása (főként Ausztria és Németország területén), a hosszú távú kapcsolat kiépítése és fenntartása
  • ajánlatokat készít, feldolgozza a bejövő megrendeléseket
  • napi kapcsolatot tart ügyfeleinkkel, valamint a társosztályokkal
  • megszervezi, előkészíti a tárgyalásokat
  • egy-egy projektet folyamatosan végigkísér, ellenőrzi azok időbeni megvalósulását, egészen a lezárásig (készre jelentés, számlázás, szerződéses díjak befolyása)

 Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • nagyon jó kommunikációs készség
  • német nyelv magabiztos használata szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetői gyakorlat
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • rendszerszemlélet, jó szervezőkészség
  • precíz, önálló, proaktív munkavégzés képessége

Előnyként kezeljük:

  • angol nyelv társalgási szintű ismerete

Munkavégzés helye:

  • budapesti telephelyünkön, illetve
  • bel- és külföldön, elsősorban Ausztriában és Németországban

Amit kínálunk:

  • innovatív, fiatalos csapat
  • stabil vállalati háttér, felkészült munkatársak
  • céges telefon
  • szakmai fejlődési lehetőség

Várjuk jelentkezését az et@eleven11.hu e-mail címre német és magyar nyelvű fényképes önéletrajz megküldésével. Pályázatában, kérjük, jelölje meg nettó bérigényét.

A jelentkezéssel elfogadja az álláspályáztatással kapcsolatos adatvédelmi szabályzatunkat.

Állások, amik érdekelhetnek