Művezető, előkészítő: hegesztők, lakatosok (Németország)

Főállás WBD Magyarország itt: Szakmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

A WBD Weldingservice több, mint 20 esztendeje foglalkoztat szakembereket, a
terület megbízható specialistájaként.

Partnerünk keres hosszú távú (1< év) munkavégzésre az alábbi, szakmai
tapasztalattal rendelkező szakembereket:

– Magyar hegesztő, géplakatos csapat vezetője

Feladatok:

Könnyü és nehéz acélszerkezeti munkát végző csapat, projektek felelősségteljes
irányítása (gyártás, szerelés, hegesztés) többműszakos munkarendben. A dolgozók
koordinálása, a gördülékeny munka biztosítása. Kapcsolattartás a megbízókkal
(német nyelven). Határidők betartása, minőség garantálása. Munkakezdés várható
időpontja: megbeszélés szerint (Szeptember).

Elvárások:

– szakirányú végzettség (műszaki, gépipari)
– szakmai tapasztalat
– vezetői tapasztalat
– motiváltság, megbízhatóság
– önálló, igényes munkavégzés
– felelősségvállalás a beosztottak munkavégzéséért
– problémamegoldó képeség, határozott fellépés
– csapatjátékos
– jó német nyelvtudás (legalább B2 szint)
– saját gépjármű (előny)

Amit kínálunk:

– teljeskörű ügyintézés
– hosszútávú munkalehetőség, természetesen bejelentéssel
– kiemelt bérezés
– szállás biztosítva
– magyar nyelvű csapat

Jelentkezését német nyelvű fényképes önéletrajzzal és a bizonyítvány(ok)
másolatával küldje az alábbi címre:
jobs@wbd-gruppe.hu
+4915778867872

További informáciok személyesen, vagy telefonon. Várjuk jelentkezését!

Állások, amik érdekelhetnek