Műszaki vizsgabiztos – Szeged

Főállás Autó Univerzál Kft. itt: Szakmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Társaságunk, az AUTÓ UNIVERZÁL KFT. a DAKK cégcsoport tagjaként a dél-alföldi régió legnagyobb busz, teherautó, kamion és személyautó javító bázisa, SZEGEDI csapatába az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

MŰSZAKI VIZSGABIZTOS

Feladatok:

* A műszaki vizsgára átvett járművek időszakos műszaki vizsgálatainak elvégzése

* Gépjárművek diagnosztikai átvizsgálása és javítása

* Komplex diagnosztikai vizsgálatok elvégzése

* Tanúsítványok, igazolások kiállítása

* Vonatkozó jogszabályok ismeret és betartása

Elvárások:

* Autószerelő végzettség

* Vizsgabiztosi képesítés

* 5 éves szakmai tapasztalat

* B, C , D és E kategóriás jogosítvány

Előny:

* Tanulási hajlandóság

Amit kínálunk:

* Versenyképes jövedelem, utazási költségtérítés, béren kívüli juttatások

* Teljes munkaidő, határozatlan idejű jogviszony, több műszakos munkarend

* Hosszú távú, biztos munkalehetőség, színvonalas munkakörnyezet, családias légkör

* Szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőség, kihívásokkal teli, változatos munkakör

Munkavégzés helye:

* Szeged, Bakay Nándor u. 48.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát bérigénye és a pozíció megjelölésével küldje el az allas@auto-univerzal.hu email címre.

Állások, amik érdekelhetnek