Állás részletei

Információk

Pozíció:

Műszaki vezető

Feladatok:

Budapesti székhelyű, de baranyai megyei telephellyel is rendelkező, egyedi termékeket gyártó üzemben:

  • technológiai fejlesztésének stratégiai szervezése, kivitelezése
  • Technológiához szükséges logisztikai feladatok meghatározása és figyelemmel kísérése
  • Üzemi folyamatok koordinálása, határidős projektek korrekt és precíz kivitelezése
  • Termelés folyamatok optimalizálása
  • Üzemben dolgozók vezetése

Elvárások:

szakmai tapasztalat

jó terhelhetőség

precizitás

B kategóriás jogosítvány

vezetői képességek

felelősségvállalás.

Előny, de nem feltétel:

műszaki irányú végzettség, mérnöki szemléletmód,

anyagipari ismeretek,

idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés

kitartó, és eredményes munka esetén előrelépési lehetőség

juttatások: mobil telefon, laptop, utazás (céges autó, amennyiben eredményes a vezető)

Fényképes önéletrajzokat várunk erre az e-mail címre: hr.cerex@gmail.com

Állások, amik érdekelhetnek