Állás részletei

Információk

Feladatok:

·         Ajánlatkérések rögzítés Vállalatirányítási rendszerbe

·         Ajánlatok kiküldése a partner cégekhez

·         Műszaki rajzok, munkalap készítése és gyártás indítása

·         Heti riportok készítése a nyitott rendelésekről

·         Fuvarszervezés belföldre és külföldre egyaránt

·         Kiemelt munkákra fordított munkaóra összesítése, nyilvántartása.

·         Veszélyes hulladékszállítással kapcsolatos ügyintézés, ügyfélkapu kezelés

Elvárások:

·         Minimum középfokú műszaki képzettség

·         Jártasság műszaki rajzok (gépész) olvasásában

·         MS Office magabiztos kezelése (Excel, Word, Outlook)

·         Minimum középszintű német nyelvtudás

·         Precíz pontos munkavégzés

Amit ajánlunk:

·         Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség, gyakorlati tudás megszerzése

·         Hosszútávra szóló munkalehetőség

·         Versenyképes bérezés

·         Cafeteria, havi teljesítmény bónusz, új ötletek jutalmazása, bejárás támogatás

·         Akár azonnali kezdési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szeretnél csapatunk tagja lenni,

várjuk szakmai önéletrajzod a bérigény megjelölésével a hr@qprt.hu  email címre.

Állások, amik érdekelhetnek