Információk

Cég neve: Konecranes
Hely: Hungary | Budapest

Feladatok és tevékenységek:

Emelőberendezések és emeléstechnikai szolgáltatások értékesítése
Piackutatás és információ gyűjtés, iparági ismeret folyamatos frissítése
Meglévő üzleti kapcsolatok megerősítése
Üzleti találkozók szervezése és lebonyolítása
Ügyfél igények felmérése és ezek alapján szakmai ajánlat készítése, kiadása
Megkötött üzletek megvalósulásának nyomon követése (szoros együttműködés a projekt managemt csapattal)
Stratégiai célkitűzések kialakításában való részvétel
Értékesítési tervek kialakításában aktív részvétel
Marketing kampányok kialakításában való részvétel
Szervezet képviselete szakmai rendezvényeken
Riportok készítése, a munkáddal kapcsolatos adminisztráció elvégzése
A következőképp alakul majd a heted:

hetente 1-2 napot töltesz velünk az irodában és 3-4 napot az ügyfelekkel (őket fogod majd látogatni), a számodra kijelölt régióban

Követelmények:
Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök vagy villamosmérnök)
Legalább 2 év (iparhoz kapcsolódó műszaki) értékesítési munkakörben szerzett tapasztalat, de iparközeli tapasztalat, nagyobb értékű ipari termékek értékesítésében szerzett tapasztalat a legnagyobb előny
B kategóriás jogosítvány (utazási hajlandóság)
Szóbeli kommunikáció iránti rajongás
Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat, vagy valamilyen CRM rendszer ismeret
Előnyt jelent, ha:

Erős projektszemléleted van
Hasonló iparágban szereztél tapasztalatot
Használtál már CRM vagy vállalatirányítási rendszert

Képzettség BA / BSc diploma
Tapasztalat ebben a szakmában 1-3 év
Vezetői engedély Igen

Amit kínálunk
Versenyképes jövedelem
Laptop, telefon, autó (saját használatra is)
Bónusz, Cafetéria
Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek
Hosszú távú karrier lehetőség
Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapat
Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör

FONTOS!!!!
Az állásra ezen a linket keresztül lehet jelentkezni!

Állások, amik érdekelhetnek