Műszaki diszpécser – Kecskemét

Főállás Autó Univerzál Kft. itt: Szakmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Társaságunk, a közel 600 fős, 25 éves AUTÓ UNIVERZÁL KFT. a DAKK cégcsoport tagjaként a dél-alföldi régió legnagyobb busz, teherautó, kamion és személyautó javító bázisa, KECSKEMÉTI csapatába az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

MŰSZAKI DISZPÉCSER

Feladatok:

  • Gépjárművek javításra átvétele, a javítások szervezése, ütemezése
  • Kapcsolattartás a forgalmi üzemegységekkel, vezetőkkel és a munkatársakkal
  • A javítási, karbantartási tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Javítóhelyzet figyelése, elemzése
  • Kárrendezési pont munkafolyamatában való részvétel

Elvárások:

  • Műszaki ismeretek és/vagy járműipari ismeretek
  • Aktív, szakszerű önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Word, Excel felhasználói szintű, stabil ismerete

Előny:

  • Call Center tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Haszongépjármű vagy autóbusz üzemeltetés, karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • B, C, D, E kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség, színvonalas munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát bérigénye és a pozíció megjelölésével küldje el az allas@auto-univerzal.hu email címre.

Állások, amik érdekelhetnek