Műszaki adminisztrátor – Kecskemét

Főállás Autó Univerzál Kft. itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Társaságunk, a közel 600 fős, 25 éves AUTÓ UNIVERZÁL KFT. a DAKK cégcsoport tagjaként a dél-alföldi régió legnagyobb busz, teherautó, kamion és személyautó javító bázisa, KECSKEMÉTI csapatába az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

MŰSZAKI ADMINISZTRÁTOR

Feladatok:

* Telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása, gépjárművek javításra átvétele, adatok kezelése és feldolgozása

* Kapcsolattartás a javító üzemegységekkel, vezetőkkel és a munkatársakkal

* A javítási, karbantartási tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

* Járművek kötelező felszereléseinek cseréje, adminisztrációja

Elvárások:

* Műszaki ismeretek és/vagy járműipari ismeretek megléte, érdeklődés a terület iránt

* Aktív, pontos, önálló munkavégzés, terhelhetőség

* Jó kommunikációs és szervezőkészség

* Word, Excel felhasználói szintű, stabil ismerete

Előny:

* Hasonló területen szerzett tapasztalat

* Műszaki végzettség

* Tanulási hajlandóság

* B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

* Teljes munkaidő, versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

* Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér

* Szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör

Munkavégzés helye: Kecskemét

Munkarend: 1 műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát bérigénye és a pozíció megjelölésével küldje el az allas@auto-univerzal.hu email címre.

Állások, amik érdekelhetnek